Δ΄ Πρόσκληση για υποβολή αίτησης Εκπαιδευτικών ΕΠΑ.Λ./Εκπαιδευτών/-ριών Δ.Ι.Ε.Κ. στο πρόγραμμα επιμόρφωσης σε θέματα Μαθητείας

Το Ινστιτούτο Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Ι.Ε.Π.), κατά το σχολικού έτος 2020-2021, υλοποιεί την Πράξη με τίτλο «Επιμόρφωση εκπαιδευτικών/ εκπαιδευτών σε θέματα μαθητείας» με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 5008057, η οποία συγχρηματοδοτείται από την Ελλάδα και την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο) μέσω του Ε.Π. «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθησης 2014-2020».

Η έναρξη υποβολής των αιτήσεων ξεκίνησε τη Δευτέρα 19/10/2020 και καταληκτική ημερομηνία υποβολής ορίζεται η Παρασκευή 13/11/2020 και ώρα 15:00.

Για τον τρόπο υποβολής των αιτήσεων και τις λεπτομέρειες του προγράμματος επιμόρφωσης επισκεφτείτε την ιστοσελίδα του Ι.Ε.Π.

Βρείτε ως συνημμένα αρχεία την πρόσκληση και σχετικό δελτίο Τύπου.

ΜΑΘΗΤΕΙΑ