Σας ενημερώνουμε ότι λόγω των μέτρων αντιμετώπισης της πανδημίας covid – 19, το κοινό στις δημόσιες υπηρεσίες εξυπηρετείται μόνο σε επείγουσες περιπτώσεις και υποχρεωτικά κατόπιν ραντεβού.  Εξυπακούεται ότι κατά την εξυπηρέτηση των πολιτών είναι υποχρεωτική η χρήση μη ιατρικής μάσκας τόσο από τον πολίτη όσο και από τους υπαλλήλους του Δημοσίου.

Δημοτικά – ομαδικές συμμετοχές

Αρχική σελίδαΔημοτικά-ατομικάΓυμνάσια-ατομικά / Γυμνάσια-ομαδικάΛύκεια-ατομικά / Λύκεια-ομαδικά

 

 

(#18) Ομάδα «Κολοκοτρώνης» – 3ο Δημοτικό Μεγαλόπολης – Στ’ τάξη

 

(#20) Ομάδα «Γεωργακόπουλος» – Δημοτικό Μεθώνης «Γεωργακοπούλειο» – Στ’ τάξη

 

(#21) Ομάδα «Μάνη – 17η Μαρτίου 1821» – Δημοτικό Αρεόπολης – Στ’ τάξη

 

(#23) Ομάδα «Η επανάσταση στην Τσακωνιά» – Δημοτικό Λεωνιδίου – Στ’ τάξη

 

(#24) Ομάδα «Μητσαίοι» – Δημοτικό Ερμιόνης – Στ’ τάξη

 

(#25) Ομάδα «Νικηταράς» – 24ο Δημοτικό Καλαμάτας – Στ’ τάξη

 

(#26) Ομάδα «Προμαχώνας 5 αδέρφια» – 5ο Δημοτικό Ναυπλίου – Στ’ τάξη

 

(#27) Ομάδα «Στο δρόμο για τη Β΄ Εθνοσυνέλευση…» – Δημοτικό Άστρους – Ε’ τάξη

 

(#31) Ομάδα «Ο λεβέντης Πανάγος Λελώνης» – 1ο Δημοτικό Φιλιατρών – Ε’ τάξη

 

(#32) Ομάδα «Μάχη της Περαχώρας» – Δημοτικό Περαχώρας – Στ’ τάξη

 

(#33) Ομάδα «Ο δρόμος προς την ελευθερία» – Δημοτικό Εκπαιδευτηρίων Ατσόγλου – Στ’ τάξη

 

(#35) Ομάδα «Καπετάν Ζαχαρίας Μπαρμπιτσιώτης» – Δημοτικό Δαφνίου – Ε’/Στ’ τάξη

 

(#36) Ομάδα «Δύο αιώνες Ελευθερία» – 1ο Δημοτικό Λουτρακίου – Στ’ τάξη

 

(#38) Ομάδα «Πλατεία Εθνοσυνέλευσης» – 3ο Δημοτικό Ναυπλίου – Στ’ τάξη

 

(#43) Ομάδα «Οι 28 ασύντακτοι οπλοφόροι των Τσιντζίνων» – Δημοτικό Γκοριτσάς Σκούρας – Στ’ τάξη

 

(#44) Ομάδα «Μονή Βελανιδιάς» – 13ο Δημοτικό Καλαμάτας – Στ’ τάξη

 

(#45) Ομάδα «Άγιοι Απόστολοι Καλαμάτας» – 13ο Δημοτικό Καλαμάτας – Στ’ τάξη

 

(#46) Ομάδα «Το Άστρος το ιστορικό» – Δημοτικό Άστρους – Στ’ τάξη

 

(#52) Ομάδα «Περίπατος στο χώρο της Β’ Εθνοσυνέλευσης» – Δημοτικό Βερβένων – Στ’ τάξη

 

(#53) Ομάδα «Ιστορική μάχη των Βερβένων» – Δημοτικό Βερβένων – Στ’ τάξη

 

(#54) Ομάδα «Μανώλης Ντούνιας» – Δημοτικό Βερβένων – Ε’ τάξη

 

(#56) Ομάδα «Αναγνωσταράς» – 1ο Δημοτικό Σκάλας – Στ’ τάξη

 

(#57) Ομάδα «Τσακωνιά 16/3/1821» – Δημοτικό Λεωνιδίου – Στ’ τάξη

 

(#59) Ομάδα «Η θυσία του αντρειωμένου» – Δημοτικό Ερμιόνης – Ε’ τάξη

 

(#62) Ομάδα «Στεριανοί και καραβοκυραίοι» – Δημοτικό Τυροσαπουνακαιίκων – Στ’ τάξη

 

(#66) Ομάδα «Έλληνες Αειναύτες» – Δημοτικό Παραλίου Άστρους – Ε’ τάξη

 

(#67) Ομάδα «Άκουρος» – Δημοτικό Παραλίου Άστρους – Στ’ τάξη

 

(#72) Ομάδα «Τσώκρης» – Πρότυπα Εκπαιδευτήρια Αφών Μαλτέζου – Ε’ τάξη

 

(#73) Ομάδα «Ρήγας Φεραίος» – 2ο Δημοτικό Κιάτου «Ευαγόρας Παλληκαρίδης» – Ε’ τάξη

 

(#74) Ομάδα «Μπουμπουλίνα» – 2ο Δημοτικό Κιάτου «Ευαγόρας Παλληκαρίδης» – Στ’ τάξη

 

(#75) Ομάδα «Τα κλεφτόπουλα» – 2ο Δημοτικό Κιάτου «Ευαγόρας Παλληκαρίδης» – Στ’ τάξη

 

(#78) Ομάδα «Μανιάτες και μανιάτισσες» – 1ο Δημοτικό Γυθείου – Στ’ τάξη

 

(#89) Ομάδα «Παλαιολόγοι» – 3ο Δημοτικό Σπάρτης – Στ’ τάξη

 

(#90) Ομάδα «Καπετάν Ζαχαριάς» – 3ο Δημοτικό Σπάρτης – Στ’ τάξη

 

(#92) Ομάδα «1821 – Ο αγώνας στη θάλασσα!» – 10ο Δημοτικό Καλαμάτας – Στ’ τάξη

 


* Σύμφωνα με τους όρους του διαγωνισμού τα βίντεο πρέπει να έχουν διάρκεια έως 200″. Για τεχνικούς λόγους γίνονται δεκτά βίντεο με μέγιστη διάρκεια 205″.