Πρόσκληση εκπαιδευτικών Π.Ε. και Δ.Ε. κλάδου ΠΕ86 για υποβολή αιτήσεων απόσπασης στο Υ.ΠΑΙ.Θ. για το σχολ. έτος 2020-21

Πρόσκληση εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης κλάδου ΠΕ86 για υποβολή αιτήσεων απόσπασης για τη στελέχωση του Υ.ΠΑΙ.Θ. για το σχολικό έτος 2020-21.

Για την υποβολή αιτήσεων, ορίζεται προθεσμία από 19-11-2020 έως και 25-11-2020.

Για τις προϋποθέσεις και τη διαδικασία υποβολής των αιτήσεων, μπορείτε να ενημερωθείτε από το επισυναπτόμενο αρχείο.

Αποσπάσεις, προκήρυξη