Αποσπάσεις εκπαιδευτικών Π.E. και Δ.Ε. σε Π.Δ.Ε., προκειμένου να οριστούν ως Συντονιστές Εκπαίδευσης Προσφύγων (ΣΕΠ) για το σχολ. έτος 2021-2022.

Μπορείτε να ενημερωθείτε από το επισυναπτόμενο αρχείο σχετικά με αποσπάσεις εκπαιδευτικών Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπαίδευσης σε Περιφερειακές Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, προκειμένου να οριστούν ως Συντονιστές Εκπαίδευσης Προσφύγων (ΣΕΠ) σε Κέντρα ή/και δομές Φιλοξενίας Προσφύγων για το σχολικό έτος 2021-2022.

Αποσπάσεις, ΣΕΠ