Πίνακας αποκλειομένων υποψηφίων για τις θέσεις Συντονιστών-Υπευθύνων για τη Μαθητεία.

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΚΛΕΙΟΜΕΝΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΩΝ – ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΘΗΤΕΙΑ

ΑΜ

ΑΡ. ΠΡΩΤ/ΛΟΥ

ΛΟΓΟΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΥ

ΜΗ ΚΑΤΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΘΕΣΗΣ ΣΕ ΣΧ. ΜΟΝΑΔΑ ΤΗΣ             ΠΔΕ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΜΗ ΚΑΤΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΘΕΣΗΣ ΣΕ ΣΧ. ΜΟΝΑΔΑ ΤΗΣ             ΠΔΕ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

Οι αποκλειόμενοι έχουν αποκλειστική προθεσμία υποβολής ενστάσεων τριών εργασίμων ημερών από την επομένη της ανάρτησης.

Οι ενστάσεις απευθύνονται και υποβάλλονται ηλεκτρονικά (με email) για τη λήψη αριθμού πρωτοκόλλου αποκλειστικά στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου mail[at]pelop.pde.sch.gr

ΜΑΘΗΤΕΙΑ