Αποσπάσεις εκπαιδευτικών Π.E. και Δ.Ε. στις Π.Δ.Ε. Βορείου Αιγαίου, Ηπείρου και Πελοποννήσου, προκειμένου να οριστούν ως Συντονιστές Εκπαίδευσης Προσφύγων (ΣΕΠ) για το σχολ. έτος 2020-2021.

Μπορείτε να ενημερωθείτε από το επισυναπτόμενο αρχείο σχετικά με αποσπάσεις εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις Περιφερειακές Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Βορείου Αιγαίου, Ηπείρου και Πελοποννήσου, προκειμένου να οριστούν ως Συντονιστές Εκπαίδευσης Προσφύγων (ΣΕΠ) για το σχολικό έτος 2020-2021.

Αποσπάσεις, ΣΕΠ