Προσωρινοί πίνακες κατάταξης υποψήφιων μαθητευομένων στο Μεταλυκειακό Έτος – Τάξη Μαθητείας, για την περιφέρεια Πελοποννήσου

Βρείτε παρακάτω, καθώς αναρτώνται σταδιακά, τους προσωρινούς πίνακες κατάταξης υποψήφιων μαθητευομένων στο Μεταλυκειακό Έτος – Τάξη Μαθητείας (Ε΄ Φάση), ανά Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και ανά ΕΠΑ.Λ., για την περιφέρεια Πελοποννήσου:

Δ.Δ.Ε. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

1ο ΕΠΑ.Λ. ΑΡΓΟΥΣ (βλ. συνημμένο αρχείο)

1ο ΕΠΑ.Λ. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (βλ. συνημμένο αρχείο)

Δ.Δ.Ε ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

1ο ΕΠΑ.Λ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ