ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΟΡΙΣΤΙΚΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ ΚΑΤΑΞΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗ ΣΤ΄ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟΥ ΕΤΟΥΣ-ΜΑΘΗΤΕΙΑΣΤΗΣ ΠΔΕ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

Οι οριστικοί πίνακες κατάταξης των αιτήσεων των υποψηφίων ανά ειδικότητα αναρτώνται, κατόπιν ελέγχου, σταδιακά στις ιστοσελίδες των ΕΠΑ.Λ., των Δ.Δ.Ε. της ΠΔΕ Πελοποννήσου, που συμμετέχουν στο Μεταλυκειακό Έτος Τάξη Μαθητείας ΕΠΑ.Λ της Στ’ Φάσης.

Από τις 9-11-2021 και μετά την έκδοση των οριστικών πινάκων κατάταξης των
υποψηφίων, ξεκινά η διαδικασία κατάθεσης των αιτήσεων εγγραφής από τους επιτυχόντες. Η διαδικασία ολοκληρώνεται την Παρασκευή 12-11-2021.

Κατά την εγγραφή τους, οι επιτυχόντες υποψήφιοι πρέπει να καταθέτουν υπογεγραμμένα την υπεύθυνη δήλωση και την αίτηση εγγραφής, που παράγονται αυτόματα από το Πληροφοριακό Σύστημα, καθώς και φωτοαντίγραφο αποδεικτικού ταυτοπροσωπίας (ταυτότητα – διαβατήριο). Τα υπόλοιπα δικαιολογητικά θα προσκομιστούν κατά την υπογραφή της σύμβασης Μαθητείας.

Ακολουθεί ο συνολικός προσωρινός πίνακας κατάταξης ανά ΕΠΑΛ και Ειδικότητα για την ΠΔΕ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ όπως έχει παραχθεί από το Π.Σ. διαχείρισης Μαθητείας ΕΠΑ.Λ.

Για ευκολότερη εύρεση της σειράς κατάταξης προτείνεται να τον κατεβάσετε στον υπολογιστή σας και να χρησιμοποιείτε τα πλήκτρα αναζήτησης Ctrl+F και τον αριθμό αίτησής σας.